Gwarancja

GWARANCJE

Za wyjątkiem podstawowych zabiegów czyszczących oraz okresowego malowania kolekcja ORAC Decor® i NMC nie wymaga konserwacji. Firma udziela gwarancji na brak wad materiałowych i technologicznych przez okres jednego roku od daty zakupu pod warunkiem przestrzegania instrukcji montażu oraz zastosowania klejów wyprodukowanych przez firmę ORAC a w przypadku produktów NMC klejów wyprodukowanych przez NMC.

Gwarancja obejmuje tylko wady i uszkodzenia, które mogą być przypisane producentowi. Inne uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub montażem nie będą rozpatrywane.

W przypadku udowodnionych wad materiałowych lub technologicznych produktu, podlega on wymianie na inny w ramach niniejszej gwarancji tylko, gdy nie mają zastosowania inne gwarancje.

Reklamacje z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży można składać pisemnie na adres: ul. Zielone Zacisze 1/185 03-294 Warszawa lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@kolumny-sztukateria.pl

Zaleca się podanie w treści reklamacji jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia nieprawidłowości oraz danych kontaktowych –ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Usługodawcę.

Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Usługodawcę niezwłocznie, nie później niż w terminie 14dni.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl